Просто

Швидко

Вигідно

Це текст. Клацніть двічі, щоб відредагувати.

Почніть вивчати англійську вже сьогодні

Вам здається, що Ви перебуваєте в нескінченному процесі вивчення англійської мови? Різні курси англійської розчарували вас недоробками у навчальному процесі? Вам здається, що ви повністю позбавлені лінгвістичних здібностей? Вам важко пам'ятати нескінченний список сухих граматичних правил?

Якщо Ви згідно киваєте у відповідь на всі поставлені вище питання, рекомендуємо освоїти англійську з нуля в Одесі! Фахівці з багаторічним стажем у рамках «Чкаловських» курсів насамперед наголошують на якості навчання для будь-якого рівня підготовки та всіх вікових категорій. Звертаємо вашу увагу на те, що навчальні британські комплекси, на основі яких базується процес вивчення англійської мови, розраховані як на молодих людей віком від 14 років, так і на старшу категорію слухачів.

Англійська дітям

Ми підготували 2 основні курси, спрямовані на вдосконалення знань та підготовку до вступу до ВНЗ

Англійська для дорослих

Курси для дорослих спрямовані на різні рівні знань і дозволяють покращити говоріння та сприйняття мови

Корпоративним кліентам

Корпоративним клієнтам ми пропонуємо спеціально розроблені програми згідно специфіки роботи клієнта

Розмовний клуб

Розмовний клуб з носієм мови, що постійно діє. Безкоштовний для учнів Чкаловських курсів.

Зареєструйся сьогодні!
ВКАЖІТЬ ВАШІ ДАНІ, І МИ ПІДБЕРЕМОМ ПІДХІДНИЙ КУРС