top of page

Італійська мова

Почніть вивчати італійську мову вже сьогодні

Загальний курс - 3семестри.

 

Програма кожного семестру розрахована на 152 години (4,5 місяці).

 

Італійська – мова культури, моди, мистецтва та кохання… Незалежно від того, що привело вас до нас, курси італійської мови в Одесі допоможуть вам наблизитися до мрії!

Відвідуючи курси італійської, ви зможете досконально освоїти кожен з існуючих рівнів володіння мовою, після чого після трьох семестрів отримати свідоцтво про закінчення навчальної програми з обов'язковим зазначенням рівня володіння італійською мовою та кількості прослуханих годин. І хоча заняття проходитимуть у спеціально обладнаних аудиторіях, ви зможете повністю поринути у незвичайну атмосферу італійської культури та традицій!

 

Наші викладачі – педагоги з багаторічним досвідом та вищою освітою, для яких батьківщина Да Вінчі та Мікеланджело – відкрита книга! У процесі навчання справжні знавці італійської мови, самобутності, кухні, традицій і всього, що може спасти на думку, коли йдеться про країну макаронів, сиру та вишуканого вина, вдаються до використання сучасного навчального матеріалу у вигляді періодичних видань, посібників «Nuovo progetto italiano 2» (А2), «Nuovo progetto italiano 1» (А1), залежно від академічного рівня.

 

Звертаємо вашу увагу, що вивчення італійської здійснюється на основі застосування комунікативного методу навчання. Так, нашим слухачам зовсім не доведеться змирятися з нерадісною перспективою цілодобового зубріння сухих граматичних правил і слів – все це ви тут же застосовуватимете в конкретних життєвих ситуаціях! Таким чином, засвоєння матеріалу пройде непомітно для вас, а набуті навички італійської мови надовго відобразяться у вашій пам'яті.

Як максимально швидко, ефективно та цікаво вивчити італійську мову? Курси! Одеса в особі висококваліфікованих фахівців допоможе вам не тільки приєднатися до італомовного населення планети, а й значно розширити кругозір – під час занять ви дізнаєтеся багато нового про країну та її мешканців. Крім того, максимально ефективним, збалансованим та цікавим навчальний процес робить використання супутнього відео- та аудіоматеріалу. Саме тому в нашому центрі курси вивчення італійської мови супроводжуються прослуховуванням пісень та переглядом картин в оригіналі, які присвячені історії та культурі Італії.

 

Всього за 3 семестри (саме стільки триває загальний курс) ви зможете поринути в побут країни, перейнятися її колоритом, оцінити неймовірний внесок у розвиток людства і, якщо не з першого погляду, то, точно, до останнього подиху, закохатися в Її Величність – Італію!

 

Вартість одного семестру навчання поділена на 5 рівних частин. Оплата провадиться помісячно.

Зареєструйся на італійську вже сьогодні!
ВКАЖИТЬ ВАШІ ДАНІ, І МИ ЗВ'ЯЖМОСЯ З ВАМИ

Чудово! Повідомлення отримано.

bottom of page