top of page

КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ З ІСТОРІЄЮ

ЙДИ ДО СВОЄЇ МРІЇ

Не секрет, що володіння іноземними мовами відкриває широкі можливості для кар'єрного зростання, захоплюючих подорожей по всьому світу, організації захоплюючого дозвілля, створення нового кола спілкування та самовдосконалення.

З 1925 р. в школі іноземних мов Чкаловські курси_cc781905

На сьогоднішній день курси розміщуються у 3 філіях м. Одеси та навчають основним європейським мовам. Курси англійської були першими в історії Чкаловських.

Навчайся і рости

підвищуючи свій рівень знань ти ростеш професійно

Ми відкриваємо перспективи для навчання та роботи за кордоном, отримання престижних посад та комфортних подорожей. Отримавши сертифікат Чкаловських курсів, набагато простіше влаштуватися працювати. Нашим сертифікатам довіряють багато компаній. Ми допомагаємо процесу навчання мови, що охоплює групові, індивідуальні та корпоративні заняття. Ми не дамо вам розслабитись та допоможемо включитися в освітній процес.

Розпочніть вивчення мови вже сьогодні! Заповніть форму та ми зв'яжемося з Вами.

Дякуємо Вам. Незабаром ми зв'яжемося з вами.

Переваги Чкаловських курсів

Безіменний-1.png

З нами цікаво!

  • Заняття розвивають навички спілкування, говоріння та аудіювання!

  • На уроках цікаво та пізнавально. Ми слухаємо та розбираємо цікаві історії та вигадуємо свої.

 

Міні-групи!

  • Ми робимо наші заняття комунікативними та працюємо з групами 8-10 осіб.

  • Максимум уваги та залучення.

 

Позакласні заняття

  • Проведення позакласних заходів – обов'язкова частина навчального процесу!

  • Щотижня у нас проводяться розмовні клуби, а також на курсах є бібліотека.

ВІДГУКИ ПРО ЧКАЛІВСЬКІ

СТЕПАН МАКІЄНКО

Період занять на Чкаловських курсах запам'ятався мені чудовою творчою та дружньою атмосферою, що сприяє продуктивним заняттям, я дізнався багато нового та підвищив свій рівень знань іноземної мови, а також її фонетики. Використання викладачами курсів крім стандартних методичних матеріалів, і навіть елементів гри, творчості та конкуренції вважаю правильним, т.к. це сприяє досягненню високого рівня знань серед учнів.

ОЛЬГА ЧЕЛАК

Хотілося б відзначити, що в результаті проходження курсів з підготовки до складання іспитів FCE, CAE, CPE, я не лише значно підвищила рівень знання англійської мови, але також набула та розвинула навички, необхідні для ефективної роботи в міжнародній компанії. Знання, отримані мною на курсах Чкала, дозволили мені застосовувати англійську мову в повсякденній роботі.

БОГДАН

Зараз я навчаюсь на ваших курсах. Я почав навчання англійської з нуля. Через півроку я зміг дуже багато чого навчитися. Це і граматика, і розмовна англійська. Вважаю, що це завдяки викладачеві. Тому що на Чкаловських курсах працюють справді добрі та досвідчені викладачі. Тому дякую, що у вас працюю висококваліфіковані викладачі, які дають хороші знання.

Контакты
bottom of page