top of page

Німецька мова

Почніть вивчати німецьку мову вже сьогодні

Основний курс - 4 семестри.

 

Програма кожного семестру розрахована на 190 навчальних годин (4,5 місяці). Курс навчання відповідає сучасним німецьким навчальним програмам.

 

Zeit für Deutsch!

Статус другої за поширеністю у світі мови, на сьогоднішній день, заслужено присвоєно спадщині братів Грімм та Ремарка! Не лише жителі Німеччини, а й населення ще п'яти країн, серед яких є «вершки» Європи в особі Швейцарії, Австрії та Бельгії, вільно розмовляють німецькою. Тому затяті мандрівники вважають за краще опанувати цю мову, щоб під час своїх мандрів максимально комфортно почуватися в країні перебування. Більше того, численні представництва німецьких корпорацій в Україні заохочують співробітників у освоєнні німецької мови, з чого можна зробити висновок, що попит на вивчення яскравого представника індоєвропейської родини  продовжує продовжувати!

 

Незалежно від того, чим ви керуєтеся у своєму прагненні заговорити німецькою, одеські мовні курси пропонують прибрати подалі застарілі посібники, замінивши їх сучасним матеріалом відповідно до навчальних програм Німеччини.

 

Після тривалого аналізу академічних методик, розроблених під егідою видавництв Klett, Langenscheidt та Hueber, наші фахівці зуміли відібрати ті, які дозволяють найбільш повно набути та розвинути всі навички спілкування, які притаманні німецькомовному населенню. Навчальний процес орієнтований, перш за все, на те, щоб слухач, який закінчив основний курс (4 семестри), міг вільно розуміти, читати і говорити німецькою, отримавши рівень знань, що відповідає ступеню В1 «Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти». cc781905-5 -3194-bb3b-136bad5cf58d_Крім того, курси німецької мови побудовані таким чином, щоб усі бажаючі зуміли не тільки поповнити свій лексикон словами, які рядовий німець вживає щодня, і досконально вивчити граматику, а й ознайомитися з культурними особливостями регіонів.  

 

Звертаємо увагу бажаючих вивчити німецьку мову з нуля в Одесі, що після завершення курсу слухачеві надається можливість скласти іспит на «Zertifikat Deutsch» («Сертифікат німецької мови»), який, у свою чергу, підтверджує достатній рівень знань мови для отримання німецького громадянства. Надалі можлива підготовка до іспитів рівня В2 (Zertifikat Deutsch Plus) і С1 (Zentrale Mittelstufenprufung).

 

Наші фахівці допоможуть не тільки подолати мовний бар'єр, а й розвинути ваші навички спілкування німецькою, адже в дружній і сприятливій засвоєнню навчального матеріалу обстановці легше розкріпачитися і налагодити спілкування іноземною мовою.

 

Під час навчального процесу професійні наставники з академічними знаннями мови враховують індивідуальні особливості кожного слухача, адже ефективність вивчення німецької багато в чому залежить від того, наскільки професійно, грамотно та захоплююче побудовано процес навчання, а отже – наскільки результативним стане для вас вивчення німецької мови. Одеса – місто з необмеженими можливостями та Одеські державні курси німецької мови найкращий доказ цього!

 

Щоб наші слухачі могли обмежитись прийнятними витратами, належна увага приділяється процесу ціноутворення. Так, оплата навчання за один семестр здійснюється щомісячно

Зареєструйся до групи німецької вже сьогодні!
ВКАЖІТЬ ВАШІ ДАНІ, І МИ СКОРО ЗВЯЖИМОСЯ З ВАМИ

Чудово! Повідомлення отримано.

bottom of page