top of page

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЕНТАМ

Ви знаходитесь у пошуках вигідних та оптимальних умов для вивчення найпоширенішої на сьогоднішній день для ділового спілкування мови? Наші фахівці допоможуть вам у будь-який час максимально правильно організувати навчальний процес, а результати навчання, у свою чергу, не забаряться!

 

Наші курси не лише мотивують співробітників тієї чи іншої компанії до придбання якісних знань ділової англійської, а й є цікавим, цікавим послідовним процесом навчання. Вивчаючи ділову англійську мову в Одесі, в рамках «Чкалівської» програми, співробітник завжди чудово розуміє, що він отримає в результаті навчання, які просування кар'єрними сходами обіцяє корпоративне навчання. В Одесі наші фахівці не лише допоможуть слухачам підвищити рівень «business English», а й подвигнуть їх на нові ідеї, які допоможуть не лише їм, а й підприємству досягти максимально можливих результатів професійної діяльності.  

 

З чого почати? Для отримання якісного результату, процес корпоративного вивчення ділової англійської має бути, насамперед, добре керований. Так, у рамках нашої програми знаходить застосування стандартна схема контролю бізнес-процесів, що включає наступні етапи:

 

- Постановка мети корпоративного навчання «business English». Яку мету маєте Ви та Ваші колеги, приймаючи рішення пройти курс навчання діловій англійській? Як знання бізнес англійської зможе позначитися на перспективі розвитку компанії?

 

- Постановка правильного завдання корпоративного навчання. Які фахівці потребують знання іноземної мови? Який рівень володіння «business English» і в якому обсязі їм необхідний? Наші фахівці допоможуть вам відповісти на вище поставлені питання та підберуть максимально відповідну програму навчання.

 

- Визначення умов, графіка та інтенсивності занять. Які дні найбільш зручні для Вас та Ваших співробітників? У які терміни потрібно досягти поставленої мети в рамках корпоративного навчання? Який графік занять вам підійде: до/після/під час робочого дня? Для досягнення бажаного результату від навчального процесу ми готові запропонувати своїм клієнтам ефективну систему навчання бізнес англійської, розроблену на основі адаптованих програм для вивчення сучасного «business English».

 

Ми здійснюємо постійний моніторинг ефективності навчального процесу, ретельно підбираємо мотивованих, досвідчених, професійних викладачів, надаємо кожному слухачу гнучку систему оплати та максимально комфортні умови вивчення ділової англійської.

Заповніть анкету та ми
зв'яжемося з Вами
Будемо раді співпрацювати з Вами у наших класах чи на Вашій території

Чудово! Повідомлення отримано.

bottom of page